Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
KSAF Portfolio
AGH
Centrum Mediów AGH to organizacja studencka powstała na Akademii Górniczo-Hutniczej, to właśnie na Miasteczku Studenckim znajduje się nasza siedziba, a w niej studio KSAFu. Codziennie jesteśmy świadkami i uczestnikami wydarzeń organizowanych na AGH, przez co uczelniane życie i tradycje znamy od podszewki.

Tworzymy relacje z wszystkich mniej lub bardziej oficjalnych wydarzeń. Staramy się być zawsze tam gdzie coś się dzieje i swoją działalnością wspierać AGH w budowaniu pozytywnego wizerunku uczelni.
Studenckie Koła Naukowe
Nieodłącznym elementem życia studenckiego są studenckie koła naukowe. Ich pracę, jak również starty w zawodach obserwujemy zza obiektywu. Jesteśmy przy startach rakiet, na torach wyścigowych, czy wodowaniu łodzi solarnych. Staramy się zatrzymać emocje jakie towarzyszą studentom podczas tworzenia ich naukowych projektów.
Życie studenckie
Jako studenci, również aktywnie uczestniczymy w krakowskim życiu studenckim. Chcemy, aby studenckie zabawy pozostały w pamięci uczestników na lata. Możecie nas spotkać zarówno na balach i wydziałówkach, jak również na Miasteczku Studenckim.
Koncerty
Ważnym obszarem naszej działalności jest fotografowanie koncertów. Zawsze staramy się zawrzeć w zdjęciach ich energię i klimat. Spotkacie nas na każdym wydarzeniu w Klubie Studio, Gwarku, Zaścianku i wszędzie tam, gdzie zaprowadzi nas dobra muzyka.
Reportaże prasowe
Jako fotografowie staramy się być zawsze tam, gdzie coś się dzieje i zatrzymać ulotne chwile na dłużej. Tworząc reportaże prasowe mamy okazję dokumentować ważne wydarzenia, będąc w centrum zdarzeń.

Nasi fotografowie byli wielokrotnie nagradzani w prestiżowych konkursach fotograficznych w tej dziedzinie, m. in. Grand Press Photo, Leica Street Photo.
Projekty kreatywne
W swojej działalności staramy się nie zamykać na reportaże. Tworzymy autorskie projekty kreatywne, które publikujemy na naszych social mediach, a także organizujemy wystawy i wernisaże.
Kontakt
Jesteś zainteresowany współpracą? A może masz jakieś inne pytania? Pisz śmiało!
kontakt@ksaf.pl
ul. Józefa Rostafińskiego 8
30-072 Kraków
Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna | Centrum Mediów AGH | Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
  • Kontakt
  • kontakt@ksaf.pl
  • Adres
  • ul. Józefa Rostafińskiego 8
  • 30-072 Kraków